Loading...
Atlet Poşet Fiyatları 2023-07-31T04:24:15+03:00

ATLET POŞET İMALATI

& bakkallarda kullanılan en çok tercih edilen poşet türü atlet poşet türüdür atlet poşet üzerine özel baskı yapılabilir imalatı fiyatı.

100 KG - 500 KG Arası Baskılı Atlet Market Poşet Fiyatı

TL9,50+KDV
  • Market Atlet Poşeti Fiyat Renk Görsel Türüne Göre Fiyatları Deyişebilir.

500 KG - 1000 KG Arası Baskılı Atlet Market Poşet Fiyatı

TL9,00+KDV
  • Miktar KG-Ton- Atlet Hışır Poşeti Fiyatları,da Farklılık Gösterebilir.

Türkiye’de baskılı poşet imalatı yapan Lider firmalardan bir tanesi özellikle ağırlık olarak üretimimizin %90 2’si Market grubu olan Market poşeti Hışır poşet atlet poşet rulo poşeti gibi birçok naylon torba Bakkal poşeti Market poşeti tarzında bir çok ürünü uygun fiyatlara ve ucuz fiyatları imalatını yapmaktayız en çok kullanılan Market poşeti olmasına rağmen birçok alanda de market poşeti kullanılabilir Market poşetlerinin genellikle kullanım alanlarından en çok önemliside gıda sektöründe kullanılmasıdır.

Atlet poşetler, genellikle marketlerde ve manavlarda ücretsiz olarak dağıtılır. Ancak, bazı marketler ve manavlar, atlet poşetleri için bir ücret talep edebilir. Atlet poşetlerinin fiyatları, market ve manavın politikasına göre değişmektedir. Genel olarak, atlet poşetler, kağıt atlet poşetler için 5-10 kuruş, plastik atlet poşetler için 10-20 kuruş arasında bir fiyata satılmaktadır.

Atlet poşetler, çevre için bir sorundur. Plastik atlet poşetler, doğada uzun süre bozunmaz ve çevre kirliliğine neden olur. Kağıt atlet poşetler, plastik atlet poşetlerden daha çevre dostu olsa da, yine de çevre için bir sorundur. Kağıt atlet poşetler, ağaç kesimine neden olur ve kağıt üretiminde enerji tüketilir.

Atlet poşetleri azaltmak için, kendi alışveriş çantanızı yanınızda taşımak ve mümkün olduğunca atlet poşetler kullanmaktan kaçınmak önemlidir.

Baskılı Atlet Market Poşet Fiyatları