Loading...
Kargo Poşeti 2018-12-14T19:32:29+03:00
BASKILI KARGO POŞETİ

Baskılı Baskısız En Ucuz Toptan Kargo Poşeti imalatı Bantlı Kargo Torbaları Fiyatları

Kargo Poşeti Fiyatları

Kargo poşeti imalatı Kargo poşeti fiyatları firmamız tarafından uygun fiyatları imalatımız tarafından yapılmaktadır Kargo poşetleri genellikle Kargo firmalarının kullanmış olduğu köşededir poşetin bir özelliği de içine konulan ürünün dışarıdan gözükmemesi dir Kargo poşetlerinde dayanıklı çok önemlidir yapışkanlı çok önemlidir Kargo poşeti ağzı kapatıldıktan sonra kesinlikle rahat bir şekilde açılmaması gerekmektedir.

KARGO POŞETİ İMALATI

ğer açılırsa içindeki ürünü düşmesi ve kaybolması ürünü zarar görmesi demektir Kargo poşeti imalatında üç katmandan oluşur ilk kalkman bas kalandır 2. kattan poşetin görünmemesi salı üçüncü kat kat maalesef poşetin daha kaliteli olmasını sağlar.

Kargo poşetlerinden üzerine baskı olabilir Kargo poşetlerine fotoğraf baskılı Kargo imalatı yapılmaktadır Kargo poşetlerine genellikle poşetin üzerine 4 renkten 8 renge karar dijital baskı veya 3D görüntülü baskı veya fotoğraf baskı imkanı sağlamaktadır .

Kargo Poşeti Fiyat Detayları

KARGO POŞETİ FİYATLARI

kargo poşetleri genellikle ağzı bantlanan oluşmaktadır Kargo poşetleri diğer adı da bambu torba dur bandı torbalar Kargo poşeti imalatında en önemli proje türlerinden bir tanesidir kullanımı kolay olmasından dolayı her sektörde kullanılabilir.

genellikle hediye poşeti diye de ağzı bantlı torbalarda Kargo poşeti altında kullanmak kullanmakta olabilir Kargo poşeti imalatı uygun ucuz fiyatlara firmamız tarafından yapılmaktadır Kargo poşet imalatı yaptırmak isteyen arkadaşlar bizimle irtibata geçebilir.

15% BASKILI KARGO POŞETİ KAMPANYA

Kargo Poşeti İçin Gereken Tüm Baskılı Poşet Fiyatları

Tüm Kargo Baskılı Poşet