Loading...
ResimLi Poşet 2018-12-14T19:33:01+03:00
BASKILI RESİMLİ POŞET

Baskılı ResimLi Poşet En Ucuz Toptan Baskılı Resimli Poşet Uygun Fiyatlara Dijital Poşet.

ResimLi Poşet Fiyatları

resimli poşet imalatı Diğer adıyla mağaza poşeti resimli poşet ismi üzerine basılan baskının çok renkli olması yani cmyk boyadan oluşma olduğundan adına resimli poşet denilebilir yani resimli poşet dijital baskı poşet 3D görüntülü poşet hangi adı söylerseniz söyleyin Sonuçta doğal olarak mağaza poşet edir Aslında mağaza poşeti üzerine çok renkli baskı olduğu için fotoğraf baskı denilir.

RESİMLİ POŞET İMALATI

 resimli baskılı poşetin üzerindeki baskının resime benzemesinden kaynaklanan resimli baskı da denilebilir asıl Aslında amacı mağaza poşetleri Azra poşetleri genellikle üzerine.

üzerine çok renkli baskı olduğu için fotoğraf baskı denilir.kı yapılabilir 6 renk 8 renk yedi renk 60 renk cmyk dan oluştuğu için renkleri mağaza poşetleri üzerine resim baskısı fotoğraf baskısı kaliteli resimler yapılabilir resimli poşet fiyatları normal mağaza poşet fiyatları ile hemen hemen aynıdır sadece farklı olan tek bir konu poşetin üstüne basılan rengin veya görseydim kaç renkten.

Resimli Poşet Fiyat Detayları

RESİMLİ POŞET FİYATLARI

oluştuğu fiyatını verilmektedir mağaza poşeti imalatında üzerine basılan rengin aslında hiçbir önemi yoktur cmyk dan oluşan resimli poşetlerde poşetin ön ve arka resimlerini kaç adet olduğu resim tır’larının kaç adetten oluşur.

Buna göre fiyatlandırma yapılır Resimli poşet imalatı yapılır dijital baskılı poşet imalatında ucuz ve uygun fiyatlara firmamız tarafından cmyk baskılı poşet imalatı yapıyoruz yalnız mağaza poşetlerinde az miktarda üretim olmaz yüklü miktarda olması gerekmektedir yoksa maliyetler çok fazla olduğu için mağaza poşeti üretimi yavaş olabilir.

15% BASKILI RESİMLİ POŞET KAMPANYA

Resimli Poşet İçin Gereken Tüm Baskılı Poşet Fiyatları

Tüm Resimli Poşet Fiyatları