Loading...

Fotograf Poşeti Fiyatları

fotoğraf baskılı Diğer adıyla da dijital baskılı veya fotoğraf baskılı poşet imalatı firmamız tarafından düzenli bir şekilde üretimi yapılmaktadır dijital baskılı veya fotoğraf baskılı poşetlerde üretimi 8 renk Dörtrenk 6 renkli isterseniz cmyk fotoğraf baskılı 3D görüntülü olarak da baskı hizmetleri sunmaktır.

  • %100 Orjinal Ham Madde.
  • Üzerine Baskı Yapılabilir.
  • Her Ebatta Üretilebilir.
  • Kaliteli Hızlı Teslimat.

Açıklama

burada yapılan fiyatlarda üzerine yapılan baskının fiyatını belirledi kaç renk baskı olacağı ebatı boyu poşetin kalitesi diğer anlamı ile oluşan hammadde olması fiyat değişiklikleri gösterebilir.

bu sebepten dolayı baskılı poşet imalatı yaptırırken dijital baskılı fotoğraf baskılı resim baskılı imalatlarda poşeti daha kaliteli olabilmesi için orijinal hammadde kullanılması gerekmektedir orijinal hammadde de yapılan bir baskı kalitesi daha farklı bir kalite göstermektedir dijital baskılı fotoğraf baskılı poşetlerde uygun ve ucuz fiyatlara firmamız tarafından özel baskılı imalatına yapılmaktadır.

Ek bilgi

Ölçüler

20 CM den 150 CM Kadar
Fotograf Baskılı Poşet de Ölçü Müşteri Belirler.

Renk

C-M-Y-K 6 Renk Yada 8 Renk
Dijital 3d Baskı Teknolojisi

Hammadde

F2 HDPE

Kullanım Alanı

Mağaza Poşeti, Baskılı Poşet imalatı, Takviyeli Poşet, Baskılı Poşet Yapan Firmalar, Dijital Baskılı Poşet, Baskılı Poşet,

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Fotograf Poşeti Fiyatları” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Hoşunuza gidebilir…