Loading...

Takviyeli Poşet Fiyatları

(2 müşteri incelemesi)

bazı sektörlerinde en çok kullanılan poşet türlerinden bir tanesi de takviyeli mağaza poşet ederiz takviyeli mağaza poşeti imalatı takviyeli poşet imalatı olarak firmamız tarafından yapılmaktadır ucuz takviyeli poşet imalatı Baskılı baskısız olarak da imalatı yapılmaktadır takviyeli poşet olmasının en büyük sebeplerinden bir tanesi tutma yerinin ordaki muhafaza alanı yeriniz.

 • %100 Orjinal Ham Madde.
 • Üzerine Baskı Yapılabilir.
 • Her Ebatta Üretilebilir.
 • Kaliteli Hızlı Teslimat.

Açıklama

Tam yerinde bir tane takviye olmasıdır Bu da poşeti güç ve dayanıklılık sağlamaktadır taklidi mağaza poşetlerin genelinde en çok butikler ve mağazalar tarafından kullanılmaktadır.

en çok rağbet edilen poşet türlerinden bir tanesi dedi hediyelik olarak mağaza poşeti takviyeli mağaza poşetleri de satılmaktadır Ama en çok mağazanın tercih ettiği özel baskılı olmasıdır özel baskılı demek açık hava reklamı demektir zaten bir poşet kullanılacaktır yanı sıra Bir de baskı olması mağazanın açık hava reklamının yapılması demektir reklam her zaman mağaza poşetinde Lider konulardan bir tane sedir ucuz ve uygun fiyatları takviyeli poşet imalatı yapmaktayız.

Ek bilgi

Ölçüler

20 CM den 150 CM Kadar
ölçüleri müşteri belirler.

Renk

C-M-Y-K 8 Renk Seçeneklerini
Müşteri Belirler.

Hammadde

F2 HDPE

Kullanım Alanı

takviyeli mağaza poşeti çok kullanılan bir poşet türüdür genellikle Market mağaza Butik takım elbise Terziler tarafından en çok tercih edilen poşet cinsidir özellikle baskılı poşet imalatı da yapılmaktadır.

Takviyeli Poşet Fiyatları için 2 inceleme

 1. Avatar

  tarık Pekin

  İstanbul Kapalı Çarşı’daki mağazamız için takviyeli poşet yaptırmak istiyoruz 100 kilo baskılı 100 kiloda baskısız olarak düşünüyoruz 2 ev atımız var Kolay gelsin Hayırlı işler diliyorum.

  • Avatar

   admin

   Öncelikle bize yazmış olduğunuz mesajı için teşekkür ederiz tarafınıza baskılı poşet de ilgili fiyat ve detaylar tarafınıza gönderilmiştir mail kutunuza bakmanızı rica ederiz Kolay gelsin iyi çalışmalar.

 2. Avatar

  Özgen ÖZ

  Merhaba Kırşehir’deki iş yerimiz için yumuşak kulplu 13*20 – 20*30 ve 30*40 ebatlarında poşet yaptırmak istiyorum.Tasarımımız hazır olup ücreti ne kadardır.Ayrıca 3 boyun toplamı 100 kg olabilir mi yoksa her boy için 100 kg mi olması lazım?İstediğiniz takdirde tasarımımızı mail atabilirm.İyi çalışmalar kolay gelsin…

  • Avatar

   admin

   Özgen Bey Mesajınız Bize iletildi Lakin Gec Gördük istediginiz Ebatlarda yapabiliriz Az üretimde Yaparız Bunun İçin Bizimle iletişime Geçmenizi Rica Ederiz

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Call Now

WhatsApp chat